Полезные видеоуроки

30 окт. 2019 г.

Kohtla-Järve koolidevaheline võistlus "Ahtme seiklus V"


KAVA

Võistluste kava on koostatud ringtreeningu alusel. Kõik võistkonnad läbivad 7 jaama, kus mõõdetakse aega või loetakse punkte. Parem aeg või tulemus annavad võistkonnale
I koha ja 1 punkti, 2 aeg – II koha ja 2 punkti ning 3 aeg – III koha ja 3 punkti jne.

10 x 150 m teatejooks
Võistkondlik ala, osalevad 10 koolisportlast. Alustab tüdruk, jookseb terve ringi (150 meetrit) annab teate poisile ja nii edasi, kuni kõik on lõpetanud. Fikseeritakse parem aeg.


1. TÕKKESPRINDI TEATEJOOKS. Võistkondlik ala, osalevad 10 võistlejat. Alustab tüdruk, jookseb üle tõkke, annab teate poisile ja nii edasi kuni kõik on lõpetanud. Fikseeritakse parem aeg.

2. BURATINO. Võistkonnas on 10 võistlejat. Lapsed moodustavad suure ringi. Esimese lapse käes on pulk nööriga ja nööri otsas on puust ring. Laps teeb ühe katse, annab järgmisele. Harjutust sooritatakse niikaua kuni lõpeb aeg. Arvestusele läheb parem tulemus.

3. TABA MÄRKI. Võistkonnas on 10 võistlejat. Väljakule on paigutatud olümpiarõngaste kujuliselt 5 ämbrit. Võistkonnal on 3 palli. Iga võistleja sooritab viske, toob ära oma palli ja seisab rivi lõppu. Arvesse läheb punktide summa.

4. KUUMADE KIVIDE ÜLEKANDMINE. Võistkonna osalejad peavad 10 meetri kaugusele ühelt paigalt teisele puust laudade abil „kuumad kivid“ üle kandma. Loetakse üle kantud kivide arv viie minuti jooksul.

5. LUMEINIMESE RADA Võistkonnas on 10 võistlejat. Esimene paneb  jalga isevalmistatud  lumelestad ja liigub nendel kuni tähistuseni. Pöörab ümber tähistuse,  liigub tagasi oma võistkonna juurde.  Osaleja võtab lumelestad alt ja annab need edasi järgmisele võistlejale.

6. HOBUSERAUA VISKAMINE.Osalejad seisavad järjekorras viskejoonel ning viskavad hobuserauda viie meetri kaugusel olevate sihtmärkide peale. Iga osaleja viskab kaks hobuserauda. Arvestusse läheb 10 võistkonnaliikme saadud punktide summa kokku.
Комментариев нет:

Отправка комментария