Полезные видеоуроки

2 июл. 2012 г.

Конкурс "Рисунок в книгу олимпиады" (срок до 12 августа)

Käimas on laste ja noorte joonistusvõistlus "Pilt olümpiaraamatusse!"

Joonistusvõistlus kestab 18. aprillist kuni Londoni olümpiamängude lõpuni (12. august) ning iga vanusegrupi kolm paremat saavad auhinnad.
Parimad tööd selgitab žürii välja neljas erinevas vanuserühmas: eelkooliealised lapsed, algklasside, keskastme ja gümnaasiumiõpilased.

Kõik lapsed saavad joonistada just sellise suveolümpiamängude teemalise pildi nagu neile meeldib - kujutada võib nii Eesti sportlasi, hingelähedasi võistlusalasid kui ka muud olümpiateemalist või Londoni mängudega seonduvat.

Joonistusvõistlusel osalemiseks on mitu võimalust:
1. Piltide joonistamine kohapeal Eesti Spordimuuseumis. Kuna joonistuskomplektide arv on piiratud, palume joonistama tulla soovivatel suurematel gruppidel (lasteaiarühmadel ja klassidel) end registreerida telefonidel 730 0750 või 730 0752. Joonistusvõistlusele eraldi piletit ei ole, sisse pääseb näituse piletiga. Eelkooliealistele on sissepääs spordimuuseumisse tasuta.
2. Piltide saatmine posti või e-posti vahendusel. Joonistatud pildid võib saata aadressile Eesti Spordimuuseum, Rüütli 15, Tartu, 51007 või e-postiaadressile rita@spordimuuseum.ee 
3. Piltide joonistamine Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogus näitusel „Esimest korda Londonis!". Joonistada saab muuseumiööl, 19. mail, olümpiaajaloolise näituse raames.
Kõik tööd tuleb varustada joonistaja andmetega (nimi, vanus, kool/klass või lasteaed ning kontaktandmed). Vastasel korral ei saa võidu korral auhinnasaajaga ühendust võtta.
Peavõidu (kõikide vanuserühmade kokkuvõttes parim töö) saanud töö kuulutatakse välja 10 päeva jooksul pärast suveolümpiamängude lõppu ning see leiab oma koha ilmuvas Londoni olümpiaraamatus. Žüriil on õigus raamatus trükkimiseks valida välja ka rohkem kui üks töö.
Lisainformatsioon:
Eesti Spordimuuseum
Rüütli 15, Tartu
Infotelefon: 730 07 50
E-mail: info@spordimuuseum.ee

Allikas: BNS

Комментариев нет:

Отправка комментария