Полезные видеоуроки

13 февр. 2012 г.

“REID SPORDIMAAILMA V”

KOOLINOORTE REGIONAALPROJEKT “REID SPORDIMAAILMA V”.

Spordiüritus toimub 17.veebruaril 2012. a algusega kell 11:00 Ahtme Spordihallis, aadressil Maleva 17a, 31021 KOHTLA-JÄRVE.

Osavõtjad:

- Võistkonna koosseisu kuuluvad 5.-6.klasside õpilased.

- Kooli võistkonna koosseisus on 12 noort (6P + 6T, neist 2 varuvõistlejat) ja kehalise kasvatuse õpetaja.

- Iga kooli võistkonnal peab olema kaasas ÜLESANDMISLEHT.

Võistluste ajakava:

10:30 Registreerimine.

11:00 Spordiürituse avamine, Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov.

11:10 Loosimine ja võistkondade esitamine.

11:15 Soojendus (Tatjana Semtšenkova, spordiklubi Fööniks peatreener).

11:30 Teatevõistlused.

13:00 Autasustamine ja kokkuvõtted.

13:30 Võistluste lõpetamine.

VÕISTLUSTE KAVA.

Võistluste kava on koostatud ringtreeningu alusel. Kõik võistkonnad läbivad 10 jaama, kus mõõdetakse aega või loetakse punkte. Parem aeg või tulemus annavad võistkonnale

I koha ja 1 punkti, 2 aeg – II koha ja 2 punkti ning 3 aeg – III koha ja 3 punkti jne.

  1. Tõkkesprindi teatejooks

Võistkondlik ala, osalevad 5 tüdrukut ja 5 poissi. Alustab tüdruk, jookseb üle tõkke , jookseb tagasi, annab teate poisile ja nii edasi kuni kõik on lõpetanud. Kaks katset. Fikseeritakse parem aeg.

2. Sööstjooks

Tüdruk kannab 3 klotsi (ühekaupa) märgini ja annab teate üle poisile, kes

toob ja klotsid ühekaupa starti ja annab viimase klotsiga teate üle järgmisele tüdrukule. Fikseeritakse võistkonna aeg klotsiga.

3. Kahekordne hüpe ette

Võistkondlik ala, osalevad 5 tüdrukut ja 5 poissi. Paigalthüpe kahelt jalalt, maandumis kohalt jätkab järgmine võistleja jne. Kaks katset. Fikseeritakse

parem tulemus.

4. Formula 10

Alustab tüdruk, teeb kägartireli ette, jookseb üle lati, hüppab üle tõkke , annab teate edasi poisile, jätkatakse nii kaua, kui kõik osavõtjad on distantsi läbinud. Kaks katset. Fikseeritakse parem aeg.

5. Ristihüpped

Iga osavõtja hüppab mööda märgistusi. Arvesse läheb iga õigesti sooritatud hüpe. Kaks katset.

6. Laste oda (indiaka) heitmine

Täpsusvisked odaga (indiaka). Igal võistlejal on kaks katset. Arvestatakse iga võiskonna 3 parema tüdruku ja 3 parema poisi tulemust.

7. Topispalli viskevõistlus

Võistkondlik ala, osalevad 5 tüdrukut ja 5 poissi. Stardijoonelt alustavad viskamist tüdrukud (seistes põlvili visata pall kahe käega nii kaugele, kui suudad) Arvesse läheb kolm paremat tüdrukute ja 3 paremat poiste viset.

8. Tõukeratas

Ülesandeks sõita tõukerattal maha asetatud märkide vahelt läbi, peale viimast märki suunduda otse stardijoonele tagasi. Võidab võistkond, kes suudab distantsi kõige kiiremini läbida. Osalevad kõik 10 osavõtjat.

9. Keegel

Võistkonnas on10 võistlejat. Võistlejatest 10 meetri kaugusel asuva joone tagant tuleb veeretada topispalliga 6 kurika pihta. Esimene alustab veeretamist, kui võistkonna viimane seisab keeglite taha, kes toob palli jägmisele. Jätkatakse kuni viimase võistlejani. Iga mahaaetud kurikas toob võistkonnale 1 punkti.

10. Kuue minuti vastupidavusjooks

Iga võiskond stardib oma sektorist, pall käes, jookseb terve ringi (150 meetrit) ja paneb palli korvi.Seejarel võtab karbist 5m kauguselt uue palli ja jätkab liikumist.

Arvesse läheb võiskonna poolt kogutud punktide summa.

Комментариев нет:

Отправка комментария